KURUMSAL

  Hakkımızda KURUMSAL / Hakkımızda  
 
 

 
 

Sepetinizde 0 Adet
Ürün Bulunmaktadır.

SEPETE GİT

  

   Demo Dış Tic. Ve Paz, A.Ş olarak ,1988  senesinden bugüne  temizlik,hijyen ve diğer sağlıklı yaşam teknolojileri konusunda kendi alanlarında dünyanın en yüksek teknolojilerine sahip ürünlerle  hizmet vermekteyiz.

 ürün gamımız içine yeni kattığımız ve Türkiye Distribütörlüğünü yaptığımız tüm dünyada satış rekorları kıran ve sansasyonel etki yaratan   EFX Holografik teknoloji patentli ürünleri sizlerin kullanımına sunuyoruz.Toptan satışları ve Bayilik ilişkilerini Demo Dış Tic. ve Paz.A.Ş , Online satışları Kule Ltd. Şti üzerinden yürütmekteyiz.

     EFX Performans Inc.  Mission Viejo , California, merkezli , hologram performans teknolojisi üreten ve dünya çapında dağıtan, lisanslarını veren özel bir şirkettir.. EFX 2009 yılında wellness ve atletik performans pazarlarında ürün tanıtımı ve satışı  amacı ile kurulmuştur.Yüksek teknoloji  EFX hologramları bileklik, kolye, mücevher ve giyim gibi değişik ürünlerde kullanılmaktadır.. EFX ürünleri tüm dünya da 30 ‘u aşkın ülkede  önemli spor ve sosyal etkinliklerde ve perakende satış noktalarında ve online olarak satılmaktadır.

  EFX performans Teknoloji ürünleri  yaşamın her alanında , profesyonel ve amatör sporcular, sanatçılar, ilk yardım ve müdahale ekipleri, askeri personel , yaşlılar ve çocuklar tarafından günlük bazda kullanılmaktadır. . EFX kullanıcılarının çoğu ankastre ürünlerle çok olumlu faydalar elde ettiklerini belirtmektedirler. EFX sürekli araştırma ve geliştirme üzerine yoğunlaşarak, performans teknolojisi sektöründe tartışmasız en iyi ürünleri üreterek ve ürün yelpazesini genişleterek , lider olmayı hedeflemektedir

 

EFX Teknoloji Tarihi

EFX bilimde yeni bir paradigma ortaya çıkarttı.. EFX Kurucusu ,karanlık enerji ve maddenin sanal boşluğu gibi kavramlara karşı gelen kuantum evrenin garip dünya yapısı üzerinde çalışmalara merak salmış ve   kuantum fiziğe olan bu ilgi , çin tıbbı ve Doğu disiplinlerin öğretilerini yansıtan vücut ve  diğer ince enerjilerin biyoelektrik  yapısı konusunda daha derin bir anlayışa sahip olmasına sebep olmuştur..Biyo- enerji konusunda oluşan bu fikirler  tüketiciler tarafından kullanılmak üzere geliştirilmiş EFX  taşınabilir uygulamaları  ve  malzemelerin üretilmesine sebep teşkil etmiştir.

2004 yılında,  metal,film, hologram gibi birçok  malzeme üzerinde modern elektronik cihazlar yardımı ile enerji entegre etme çalışmaları başladı.  İlk prototiplerin cam yalıtımı, bitki gelişimi  ve hatta otomobil ve motosikletlerde sis sistemleri geliştirme konularında olumlu etkileri gözlemlendi.Nihayet insanlar üzerinde gerçekleştirilen diğer deneylerle  denge ve esneklik üzerine olumlu etkiler doğrulandı. Daha sonra bu teknolojinin, en karmaşık  biyokimyasal sisteme sahip İnsanda olduğuna göre mutlaka bütün hayvanları da  olumlu yönde  etkileyeceği  tahmin edildi.

Biyoelektrik terapi aygıtları konusunda açık bilimsel kanıt eksikliği olduğundan bizler FDA  ve diğer tıbbi profesyonel ekipler tarafından aksi sabit oluncaya kadar ürünlerimizin medikal kategori içinde  değerlendirilmemesini ancak çok sayıda olumlu etkinin gözlemlenmesinden dolayı tavsiye ettiğimizi belirtiriz.

Gerçeği arama çalışmaları sürüyor. Yeterli tıbbi bilimsel kanıt toplanana ve FDA onay verene  kadar EFX ürünlerinin etkisi tıbbi açıdan  “PLASEBO ETKİ” olarak  değerlendirilebilir. Ancak  size soruyoruz. . . gerçek zamanlı EFX  etkilerinin  deneyimlenmiş  olması ve hatta kullanıcılar üzerinde test yapılırken haberleri olmadan ürünlerin vücutları üzerine konması, hala bir plasebo  etkiyi nasıl açıklar?   .

 

 

ANA SAYFA  |   KURUMSAL  |   EFX ÜRÜNLERİ  |   EFX HAKKINDA  |   S.S.S.  |   İLETİŞİM  |   BAYİ OL !  |   ENGLISH     

Kargo Ödemeleri  |   Garanti Koşulları  |   Tüketici Hakları & Güvenli Alışveriş  |   İade Şartları  |   Güvenlik Politikası  |   Gizlilik Bildirimi  |   Teslimat Şartları  |   Mesafeli Satış Sözleşmesi  |  

©  2010 / Demo Grup Dış Tic.ve Paz.AŞ. - Her Hakkı Saklıdır. 

Design By RSM Dizayn